azimut - sdružení pro netradiční formy pobytu v přírodě home fotogalerie kontakty
azimut
- Popis základny
- Jak k nám
- Rezervace - Cena
- Vybavení základny
- Stravování
» Doprava

facebook
Najdete nás také na Facebooku ZDE

rezervace základny asgardPartneři
Borovice.cz
Letní dětský tábor Velké Skaliny


Doprava na základnu

Vlak – nejbližší zastávka:

- osobního vlaku  - Děbolín (5 km)

- rychlíku - J. Hradec (10 km)

Autobus – nejbližší zastávka – obec Roseč (1 km)

Vlastní – autem či autobusem až k základně.

Na základnu se jede z obce Roseč u Jindřichova Hradce. Nechte se vézt z jakékoliv příjezdové strany hnědými ukazateli k místní atrakci FANTAZIUM (dříve Houbový park). Odtud vás dál po polních cestách povedou ukazatele s názvem základny. 

GPS souřadnice 49°8'3.462"N, 14°55'35.055"E

!!! POZOR nenechte se zmást navigací a určitě neodbočte na polní cestu už před Ratiboří!!!

Pokud k nám jedete autem zůstaňte s vozem na parkovišti před základnou a nezajíždějte dovnitř areálu. Po dohodě je možné ke kuchyni opatrně dojet se zásobovacím strojem po cestě těsně kolem srubu. V žádném případě nevjíždějte na travnatou plochu náměstíčka, nebo na hřiště.

 

Aktuální akce

Tábor pro rodiče s dětmi - ŠPUNTI U VODY 2024

Vikingové byli úžasní námořníci a na svých lodích s dračí hlavou zvaných podle toho „Drakar“ učinili řadu velkých zeměpisných objevů. Stát se členem takové posádky bylo snem každého Vikingského chlapce i děvčete. Ale jen ti, kteří prokázali své schopnosti, dovednosti v řadě zkoušek a úkolů, ale i týmového ducha, obětavost a kamarádství tak potvrdili svému kmeni a hlavně radě starších, že budou skutečně platnými členy posádky a mohli se nalodit na Drakar plující do mořských dálav.


ASGARD - NABÍDKA PRO POBYTY NA CELOROČNĚ PROVOZOVANÉ ZÁKLADNĚ

Základna "ASGARD" je obrovský zálesácký kanadský srub obehnaný verandou. Leží v atraktivní lokalitě krásné jihočeské přírody a je umístěn zcela o samotě uprostřed lesů, luk a v těsném sousedství rozlehlého rybníka s velkým zalesněným ostrovem. Fota ze základny jsou v naší fotogalerii...

© 2009 - 2024 Azimut Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign, programming & hosting by 1K Design! Reklamní předměty Reklamní plachty Reklamní propisky, reklamní tužky Zboží pro domov Sanita Topení