
TÁBOR RODIČŮ S DĚTMI – ŠPUNTI U VODY 2023
Loňský tábor se ukázal jako zdařilý projekt. Původně očekávaný počet přihlášených byl hravě naplněn. To nás motivovalo k uspořádání dalšího ročníku, kdy bude ASGARD už jen pro vás a nebudete se o něj s nikým dělit. Zveme vás tedy znovu na základnu ASGARD a těšíme se, že si společně užijeme další týden parádní zábavy, her, koupání, soutěží a jiných dobrodružství i legrace.
Termín: sobota 29. července až sobota 5. srpna 2023
Účastníci: rodiče (nebo prarodiče) s dětmi, tedy nejméně 1 zákonný zástupce + 1 a více dětí.
Tábor má kapacitu 50 účastníků a je opět plánován pro rodiny výhradně z řad členů oddílu KORÁB, jejich příbuzných a kamarádů.
Místo: Základna ASGARD u obce Roseč u J. Hradce – na břehu rozměrného rybníka Březina.
Ubytování: stany s podsadou, které lze upravit pro menší děti i jako „letiště“, tak aby nepadali na podlážku.
Zázemí tábora tvoří rozsáhlý zálesácký srub (jídelna, sprchy s teplou vodou, herna, kafé bar).
Cena tábora: *dítě do 3 let 1.900,-Kč * dítě do 6 let 2.500,- Kč
* dítě do 10 let 2.900,- Kč * dospělí 3.500,- Kč
Tábor je koncipován jako týdenní aktivní rodinná dovolená s „táborovým“ programem pro malé táborníky a jejich opatrovníky, s hrami, soutěžemi, zájmovými činnostmi, bojovkou a třeba i stezkou odvahy.
Samozřejmě nebude chybět Celotáborová hra:
POD INDIÁNSKÝM NEBEM S MALÝM SIOUXEM YAKARIM
Tak se pojďme na týden změnit v indiány kmene Siouxů. Vybavme se příslušnými kostýmy a užijme všech výhod a příležitostí, které základna u „Stříbrného jezera“ nabízí.
Program bude koncipován tak, aby pokud možno vyhovoval všem věkovým skupinám účastníků. V denním rozvrhu budou předem ohlášeny hlavní indiánské hry a programy dne (například hledání stop v tajemném lese, indiánská stezka atp.) a ve zbytku dne budou nabídkové a výplňové zábavové programy a samozřejmě také čas na samostatné aktivity rodin.
Na základně je možno samozřejmě využít nabídky táborových sportovišť a zábav – stolní hry, kuličky, pétanque, softball, badminton, výtvarné činnosti, vyrazit na vodu na kánoi, nebo pramici, zajít hledat houby…. Vzhledem k rozdílnému věku se do večerního programového bloku připravují jen nabídkové aktivity (například Indiánská stezka odvahy, opékání buřtů a zpívání...atp.).
Všechny programy jsou nabídkové a jestliže se jich nechcete zúčastnit, nemusíte.
Mimo to jsou připraveny některé programy jen pro dospělé zpravidla ve večerních hodinách po uložení dětí.
Zahájení tábora a příjezd: sobota 29. července mezi 15,00 až 18,00 v prostoru základny ASGARD.
Na základnu se jede z obce Roseč u Jindřichova Hradce.
Nechte se vést z jakékoliv příjezdové strany hnědými ukazateli k místní atrakci FANTAZIUM.
Odtud vás dál po polních cestách povedou ukazatele s názvem základny ASGARD.
GPS souřadnice 49°8'3.462"N, 14°55'35.055"E
Nenechte se zmást navigací a určitě neodbočte na polní cestu už před Ratiboří!!!
V případě pozdějšího příjezdu, bloudění, nebo jiných potíží kontaktujte vedení na mobilu 606 644 101
První jídlo, které účastníci tábora dostanou je večeře a poslední jídlo je dopolední svačina.
Ukončení tábora: sobota 5. srpna v 11,00 hodin. Přihlašování je on-line na www.azimut8.eu Přihlašujte každého člena rodiny zvlášť.
Za radu starších kmene Siouxů Wiki a Severka